Müşteri Hizmetleri
0 216 473 8 000
Yurtdışı Seyahat Sigortası

                                                                                                                                                                                                                                                              whatsapp resmi.png

YURT DIŞI SEYAHAT SİGORTASI SCHENGEN ÜLKELERİ FİYATLARI

 

Yurtdışı Seyahat Sigortası nı Online Yaptırın, Hemen Kullanmaya Başlayın; 

Bu sayfadan online düzenlenen / satın alınan Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası Konsolosluk vize birimlerinde eşzamanlı olarak görüntülenmektedir. Ayrıca mail adresinize gelen poliçeyi yazdırdığınızda da ıslak imza zorunluluğu olamadığından yurtdışı seyahat sigortası poliçenizi ilgili her yerde kullanabilirsiniz.

Online Yurtdışı Seyahat Sigortası Satın Alma Ekranı Açıklaması:

Bu sayfada açılan Yurtdışı Seyahat Sigortası ekranı Sompo Japan Sigorta sitesine aittir. Yeni kullanıcı tıklanarak ekrana gelen form eksiksiz doldurulur, Yeni kullanıcı oluşturulduktan sonra, kullanıcı adınız ve şifreniz ile sisteme giriş yaparsınız. 

Gelen ekranda toplu poliçemi sorusu "Hayır" işaretlenecek, Başlangıç ve Bitiş Tarihleri girilecek, Ürün Bilgisi Kısmında, ABD, Kanada veya Japonya haricinde bir ülkeye gidecekseniz, birinci alternatif olan YURT DIŞI SEYAHAT SİGORTASI VİZE-TÜM DÜNYA (SCHENGEN ÜLKELERİ DAHİL) seçeneği seçilecek.

ABD, Kanada veya Japanyo'dan herhangi birine seyahat edecekseniz ikinci seçeneği kullanacaksınız. Sigortalı bilgileri kısmında kaç kişi için poliçe istiyorsanız o sayıyı girecekseniz. Aşağıda açılan kutucuğa kişilerin TC numaralarını ayrı ayrı girdikten sonra Teklif Oluştur butonuna bastığınızda primleri göreceksiniz.

Onayla tuşuna bastığınızda Sompo Japan Sigorta çok güvenli olan ödeme sistemi karşınıza çıkacak. Kredi kartı bilgilerinizi girip onayladığınızda düzenlenen poliçler üye kısmında yazdığınız mail adresinize gelecektir.

 

YURTDIŞI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI HAKKINDA BİLGİ:

Ailenizin ve sevdiklerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden başınıza gelebilecek aksiliklere karşı sizi ve onları sigorta güvencesine alıyoruz.

Seyahat Sağlık Sigortası ile yurtdışı seyahatlerinizde acil hastalık ve/veya kaza sonucu oluşabilecek acil tıbbi yardım masraflarını Sağlık Sigortası Genel Şartları ve Seyahat Sağlık Sigortası Özel Şartları ile poliçede yazılı teminat limitleri dahilinde karşılayacak bir poliçeye sahip olabilirsiniz.

Seyahat Sigortasında Dikkat Edilmesi Gerekenler:

 • Sigortalının daimi ikamet adresi TÜRKİYE olmalıdır.
 • Sigorta başvurusunun ve sigorta Sözleşmesi’nin, sigortalının seyahate başlamadan önce yapılması zorunludur.
 • Sigortacının sorumluluğu, sigorta poliçesinde belirtilen teminatların geçerli olduğu bölgelerdeki seyahat edilen ülkenin gümrüğünden giriş yapılması ile başlar.
 • Sigorta Sözleşmesi, poliçede belirtilen başlama tarihinden itibaren yine poliçede belirtilen  süre bitiminde kendiliğinden sonlanır. Sigorta Sözleşmesi’nin teminatları, seyahatin bitip Türkiye gümrüğünden giriş tarihine kadar devam eder. Seyahatin sona erip Türkiye gümrüğünden giriş yapılmasıyla bu Sigorta Sözleşmesi’nin geçerli olduğu süre içerisinde sigorta poliçesinde belirtilen BÖLGE’ye yeniden seyahat yapılması halinde teminatlar yeniden başlar.
 • Tazminatın teminat kapsamında olabilmesi için her türlü akut hastalık ve kazanın, poliçe geçerlilik süresi içerisinde olması gerekmektedir.
 • Poliçe iptali, seyahate gidilmediği durumlarda, seyahat başlangıcından 24 saat önce başvurulması ve poliçenin sigorta şirketine iade edilmesi kaydı ile iptal edilir, prim iade edilir.
 • Sigorta ,kalacak primin tamamının peşin olarak ödenmesi ve poliçenin teslimi ile geçerli hale gelir.Yolculuk başladıktan sonra düzenlenen Sigorta Sözleşmesi ,prim ödenmiş olsa dahi geçersizdir.
 • 18 yaşından küçükler, sigorta ettiren 18 yaşından büyük olmak koşuluyla tek başına sigortalanabilir.
 •  
 • Seyahat Sigortası Bölge Seçimi :
 • 1. Bölge Ülkeleri

ülkeler.png

Yurtdışı Seyahat Sigortası:
Avrupaya seyahat eden herkesin Schengen ülkelerinde bulunduğu sürenin tamamını kapsayacak yurtdışı seyahat sigortası nedir? Avrupa dışında yurtdışına seyahat edenlerin yaptırması zorunlu olan yurtdışı seyahat sigortası fiyatları, ücretleri kaç liradır? Asgari belli bazı kriterleri taşıması gereken yurtdışı seyahat sigortası zorunlu mudur? ve yurtdışı seyahat sigortası nerede yapılır? Bu bilgilerin tümüne sigortamerkezi.com sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2014 Sigorta Merkezi Tüm hakları saklıdır.
Yurtdışı Seyahat Sigortası Fiyatları
Schengen vizesi için zorunlu olan Yurtdışı Seyahat Sigortasını en uygun fiyatlarla online satın alın. Hemen kullanmaya başlayın.
seyahat sigortası,zorunlu seyahat sigortası,yurtdışı seyahat sigortası,seyahat sağlık sigortası,vize sigortası,seyahat sigortası fiyatları,kapsamı,yurtdışı seyahat sigortası online,seyahat sigortası teklifi,schengen vize sigortası,online seyahat sigortası,sompo seyahat sigortası,online vize sigortası