Müşteri Hizmetleri
0 216 473 8 000
Yurtdışı Seyahat Sigortası Fiyatları

yss-2.jpgYurtdışı Seyahat Sigortası Fiyatları;

Yurtdışı Seyahat Sigortası, yurtdışına yapacağınız seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz acil sağlık problemlerini, sorunlarını teminat altına alan ve seçilen alternatife göre Yardım Hizmetleri ile içeriği genişletilmiş seyahat sağlık sigortasıdır. Yurtdışı Seyahat Sigortasının kapsadığı teminatlar, tıbbi tedavi teminatı, sigortalının seyahati veya nakli, sigortalının daimi ikametgaha nakli, sigortalının cenazesinin nakli, bagaj kaybı ve çalınması, tıbbi danışmanlık, acil mesajların iletilmesidir.

Coğrafi alana göre yurtdışı seyahat sigortasının teminat limitleri şöyledir;

Dünya (ABD, Kanada, Japonya, Afganistan, Irak ve Türkiye hariç) 30.000-EUR
ABD, Kanada, Japonya 50.000-USD

Yurtdışı Seyahat Sigortası ile ilgili önemli not:

Bu sayfadan yönlendirileceğiniz sayfada online düzenlenen / satın alınan Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası Konsolosluk vize birimlerinde eşzamanlı olarak görüntülenmektedir. Bu görüntüleme il işlemleriniz yapılmaktadır. Ayrıca mail adresinize gelen poliçeyi yazdırdığınızda da ıslak imza zorunluluğu olamadığından yurtdışı seyahat sigortası poliçenizi ilgili her yerde kullanabilirsiniz. Aşağıdak sayfalardan her hangi birini kullanarak "Yurtdışı Seyahat Sigortası" poliçesi düzenleyebilirsiniz. Gidilen ekranda nasıl Yurtdışı Seyahat Sigortası Poliçesi düzenleyeceğiniz detaylı olarak anlatılmaktadır.

Yurt Dışı Seyahat Sigortası Online Düzenleme / Satın Alma Ekranı (2) >>

Yurtdışı Seyahat Sigortası Online Düzenleme / Satın Alma Ekranı (1) >>

Copyright © 2014 Sigorta Merkezi Tüm hakları saklıdır.
Yurtdışı Seyahat Sigortası Fiyatları
Yurtdışı seyahat sigortası fiyatları, vize seyahat sigortası teminat kapsamı ve limitleri, Schengen sigortası fiyatları.
vize sigortası,seyahat sigortası,yurtdışı seyahat sigortası,yurtdışı seyahat sağlık sigortası,yurtdışı seyahat sigortası fiyatları,ucuz seyahat sigortası,en uygun seyahat sigortası,schengen sigortası