logo

HIZLI TEKLİF AL

Kasko / Trafik Sigortası

Yabancı Sağlık Sigortası Fiyatları 2020

Yabancı Sağlık Sigortası Fiyatları 2020

Yabancı Sağlık Sigortası WhatsApp Contact Phone

Yabancı uyruklular da sağlık sigortası güvencesinde, sigortamerkezi.com yabancı sağlık sigortası için en uygun fiyatları sunuyor.

 

YAŞ PRİM
 18 - 25    85 TL + 20 TL Kargo Ücreti
 26 - 30  105 TL  + 20 TL Kargo Ücreti
 31 - 35  105 TL  + 20 TL Kargo Ücreti
 36 - 40   225 TL + 20 TL Kargo Ücreti
 41 - 45  225 TL + 20 TL Kargo Ücreti
 46 - 50  230 TL + 20 TL Kargo Ücreti
 51 - 55  230 TL + 20 TL Kargo Ücreti
 56 - 60  280 TL + 20 TL Kargo Ücreti
 61 - 64  370 TL + 20 TL Kargo Ücreti

Yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de ikamet izni için gerekli olan bu ürün;  sigorta süresi içinde, sigortalının ve/veya poliçede belirtilmiş olmaları kaydıyla, sigorta ettirenin hastalık ve/veya kazaya uğraması halinde bu ürüne özel anlaşmalı sağlık kurumlarında gerçekleşen tanı ve tedavilerine ait sağlık harcamalarını; sigortalının tabi olduğu poliçede belirtilen Sağlık Sigortası Genel Şartları’na ve Özel Sağlık Sigortaları Yönetmeliği’ne ve bu özel şartlara göre sağlık kurumları uygulama ilkelerine uygun hazırlanan teminat tablosundan poliçede belirtilen teminat, limit, ödeme yüzdesi ve istisnalara tabi olarak karşılar.

teklifal.jpg

Yabancı uyruklular sağlık sigortası bir yıllık yapılır. Talep ederseniz iki yıllık da poliçe düzenleyebiliriz.

İş bu poliçe 10/05/2016 tarih ve 16/2016 sayılı vize ve ikametgah izni taleplerinde yaptırılacak sağlık sigortalarına ilişkin genelgede belirlenen asgari 

teminat yapısına uymaktadır.

yabanci-saglik.jpgHenüz Yabancı TC Kimlik numarası almamış kişilerin de Sağlık Sigortası Pasaport numarası ile yapılmaktadır.

Yabancı Sağlık Sigortası Avantajları;

  • Anlaşmalı kredi kartlarına peşin fiyatına 8 taksit imkanı vardır.

  • Türkiye genelinde yaygın anlaşmalı sağlık kuruluşu ağı

  • Anlaşmalı kurumlarda özel indirim uygulamaları 

 

Yabancı Uyruklular İçin Sağlık Sigortası Neleri Kapsar? Güvence Kapsamı

Yatarak Tedavi Teminatları

Hastane hizmetleri (ameliyat, ameliyathane, anestezi, ilaç, laboratuvar, radyoloji vb.)
Hastanede kalınan süre içerisinde oda, yatak, yemek ve refakatçi masrafları
Kornea, böbrek, pankreas, karaciğer, kalp, akciğer nakli
ESWL, Gama Knife giderleri
Koroner anjiyografi
Yatarak tedavi esnasında yapılan tüm tanı amaçlı biyokimya, mikrobiyoloji, patoloji tetkikleri, radyolojik inceleme ve görüntüleme
Ameliyat sonrası fizik tedavi
Sigortalının günlük yaşam faaliyetlerine yardımcı olan ve sosyal bakımdan destek olunması amacıyla evde yapılan tıbbi bakım hizmetleri
Kemoterapi, radyoterapi, diyaliz
Besin zehirlenmesi, alçı uygulaması, basit yanık tedavileri gibi 24 saatten kısa sureli tıbbi tedaviler (gözlem, müşahede)
Bir kaza veya hastalık sonucunda uzuv kaybı olması halinde suni uzuv giderleri
Yoğun bakım ünitelerindeki tedaviler
Trafik kazası sonucu meydana gelen diş ve burun ile ilgili tedaviler

Ayakta Tedavi Teminatları

Doktor muayene
Tanı amaçlı incelemeler
İlaç
Fizik tedavi

CHECK UP Teminatı

Sigortalı ve/veya sigorta kapsamına dahil edilen kişiler hiçbir rahatsızlık olmadan ya da belirli bir hastalığı düşündürmeyecek kadar hafif önemsiz şikayetlerde yapılan genel ve kapsamlı sağlık taramasından (check-up'tan) geçirilecektir. Check-up hizmetinde aşağıda belirtilen hizmetler sunulacak ve işlemler sonucu elde edilen kişiye özel sağlık bilgisi sigortalı ile paylaşılacaktır. Check-Up paketi içeriği aşağıda belirtilmiş olup, Sigorta şirketi, paket içeriğinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Check-up hizmeti Sompo Japan Sağlık Destek Hattı'nı (0 850 2500 757) arayarak temin edilir. Sağlık destek hattının aranmaması durumunda Check Up teminatı kapsam dışıdır.Sigortalı check-up anlaşmalı kurumları arasından tercih ettiği kurumu belirterek check-up için randevusunun alınmasını sağlar. Check-up, yalnızca sigorta şirketinin check-up anlaşmalı kurumlarında geçerlidir. Check-up hizmeti poliçe başlangıç tarihinden 3 ay sonra kullanılabilecek olup yılda 1 defa ile sınırlıdır.

 

Check Up Paketi İçeriği - Yılda 1 kez geçerlidir.

Doktor Değerlendirmesi

Akciğer Grafisi (Tek Yönlü)

EKG (Kalp Elektrosu)

Kan Sayımı (18 Parametre)

Tam İdrar Tahlili Sedimentasyon

 Glukoz (Açlık Kan Şekeri)

 Kolesterol (Total)

YABANCI SAĞLIK SİGORTASI YILLIK PRİM, 2020 YILI FİYATLARI

YAŞ

PRİM

 18 - 25

   85 TL + 20 TL Kargo Ücreti

 26 - 30

 105 TL  + 20 TL Kargo Ücreti

 31 - 35

 105 TL  + 20 TL Kargo Ücreti

 36 - 40 

 225 TL + 20 TL Kargo Ücreti

 41 - 45

 225 TL + 20 TL Kargo Ücreti

 46 - 50

 230 TL + 20 TL Kargo Ücreti

 51 - 55

 230 TL + 20 TL Kargo Ücreti

 56 - 60

 280 TL + 20 TL Kargo Ücreti

 61 - 64

 370 TL + 20 TL Kargo Ücreti

teklifal.jpg

 

Yabancı Uyruklu Öğrenci Sağlık Sigortası >>

Paylaş :

 
allianz axa groupama gunes koru hdi unico aksigorta quick mapfre sompo turknippon doga ergo eureko

ÜRÜNLER

Hızlı, Güvenli ve Ekonomik

KONUT SİGORTASI

Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Konut sigortası ile hem binanızı hem de eşyanızı sigorta teminatı altına alabilirsiniz. Kiracı iseniz sadece konutta bulunan eşyalarınızı sigortalatmanız mümkündür. Konut sigortası teminatları çok geniş kapsamlıdır. Konutunuz için yaptırmış olduğunuz DASK zorunlu deprem sigortası sadece binanın deprem riskine karşı sigortalanmasını sağlar. Konut paket poliçesi depreme ilaveten Yangın, Hırsızlık, Su basması, Komşuya verilecek zararlar gibi bir çok teminat içermektedir.

konut
Yabanci

YABANCI SAĞLIK SİGORTASI

Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de ikamet izni için gerekli olan bu ürün; sigorta süresi içinde, sigortalının ve/veya poliçede belirtilmiş olmaları kaydıyla, sigorta ettirenin hastalık ve/veya kazaya uğraması halinde bu ürüne özel anlaşmalı sağlık kurumlarında gerçekleşen tanı ve tedavilerine ait sağlık harcamalarını; sigortalının tabi olduğu poliçede belirtilen Sağlık Sigortası Genel Şartları’na ve Özel Sağlık Sigortaları Yönetmeliği’ne ve bu özel şartlara göre sağlık kurumları uygulama ilkelerine uygun hazırlanan teminat tablosundan poliçede belirtilen teminat, limit, ödeme yüzdesi ve istisnalara tabi olarak karşılar.

TRAFİK SİGORTASI

Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Trafik Sigortası Teminatları bütün sigorta şirketlerinin hazırladığı poliçelerde aynıdır. Ancak Trafik Sigortası Primleri Sigorta Şirketlerine göre farklılık göstermektedir. Önceden sigorta şirketleri primleri aylık olarak belirlemekteydi. Hazinenin yayınladığı son genelgeyle fiyatlar artık günlük olarak da değişkenlik gösterecektir. Sigorta şirketleri Trafik Sigortası Primlerini hesaplarken araç sahibinin yaşı, geçmiş kaza durumları, trafik mcezaları ile aracın geçmişte karıştığı kazaları dikkate alıp fiyat vermektedir.

Trafik
Tamamlayici

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Sağlığım tamam sigortası ne zaman devrede? • Sigortalının SGK ile anlaşmalı bir özel hastaneye gitmesi; • SGK ile anlaşmalı olan hastaneyle SOMPO SİGORTA’nın Sağlığım Tamam Sigortası ürününe özel anlaşmasının olması; • SGK ile anlaşmalı hastanede sigortalının işlemlerini gerçekleştiren doktorun SGK ile anlaşmalı olması; • Tedavisi talep edilen rahatsızlığın poliçe öncesine dayanmaması ve SOMPO SİGORTA Sağlığım Tamam Sigortası özel ve genel şartlarına uygun olması gerekmektedir.

YURTDIŞI SEYAHAT SİGORTASI

Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Yurtdışı Seyahat Sigortası, yurtdışına yapacağınız seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz acil sağlık problemlerini, sorunlarını teminat altına alan ve seçilen alternatife göre Yardım Hizmetleri ile içeriği genişletilmiş seyahat sağlık sigortasıdır. Yurtdışı Seyahat Sigortasının kapsadığı teminatlar, tıbbi tedavi teminatı, sigortalının seyahati veya nakli, sigortalının daimi ikametgaha nakli, sigortalının cenazesinin nakli, bagaj kaybı ve çalınması, tıbbi danışmanlık, acil mesajların iletilmesidir.

seyahat

SigortaMerkezi.com

SİGORTA FİYATLARI


Trafik Sigortası Fiyatları

Sigorta Merkezi 16 sigorta şirketinden aracınız için en uygun "Trafik Sigortası" fiyatı bulmanızı sağlar...

Devamı için

Yurtdışı Seyahat Sigortası Fiyatları

Yurtdışı Seyahat Sigortası, yurtdışına yapacağınız seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz acil sağlık...

Devamı için

Konut Sigortası Fiyatları

​Konut sigortası ile hem binanızı hem de eşyanızı sigorta teminatı altına alabilirsiniz.DASK... Kiracı iseniz sadece konutta...

Devamı için

Yabancı Uyruklu Sağlık Sigortası Fiyatları

Yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de ikamet izni için gerekli olan bu ürün; sigorta süresi içinde, sigortalının...

Devamı için

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile özel hastanede ne kadar SGK farkı ödeyeceğim diye düşünmeyin!...

Devamı için

Kasko Sigortası Fiyatları

Sigorta Merkezi 16 sigorta şirketinden aracınız için en uygun "Kasko Sigortası" fiyatı bulmanızı sağlar.

Devamı için
ssl
Copyright © 2014 Sigorta Merkezi Tüm hakları saklıdır.
Yabancı Sağlık Sigortası Fiyatları 2020
Yabancı Sağlık Sigortası fiyatları 2020 yılına özel olarak 85.00 TL'den başlıyor. Türkiye de yaşayan yabancılar için ikamet belgesi zorunlu sigorta, Yabancı Uyruklular İçin Sağlık Sigortası en uygun fiyatlarla. Yabancılar için oturum izni sigortası.
travel insurance,sağlık sigortası hesaplama,Foreign Health Insurance,yabancı uyruklu sağlık primi ne kadar,Health İnsurance,yabancı uyrukluların çalışma izni,private health insurance,private medical insurance,oturum izni,yabancılar için ikamet tezkeresi,yabancıların oturma izni alması,yabancıların genel sağlık sigortası,yabancı uyruklular için oturma izni,ikamet tezkeresi sağlık sigortası,ikamet tezkeresi için sağlık sigortası,yabancıların sağlık sigortası,oturma izni için sağlık sigortası,ikamet tezkeresi için genel sağlık sigortası,Yabancı uyruklu sağlık sigortası,Yabancı uyruklu özel sağlık sigortası,allianz yabancı uyruklu sağlık sigortası,emniyette geçerli yabancı uyruklu sağlık sigortası,zorunlu yabancı sigortası,zorunlu yabancı uyruklu sağlık sigortası,yabancı uyruklu sağlık sigortası,yabancı uyruklu sigortası,misafir sağlık sigortası,yabancı sağlık sigortası fiyatları,sompo japan yabancı sağlık,göç idaresi yabancı uyruklu sağlık sigortası,en ucuz yabancı sağlık sigortası