logo

HIZLI TEKLİF AL

Kasko / Trafik Sigortası

Konut Sigortası Fiyatları 2020

 

 

KONUT SİGORTASI FİYATLARI 2020

Geniş Kapsamlı Konut Sigortası ve Kıymetli Eşya Sigortası yaptırmak için uzman danışmanlarımızla iletişime geçerek hızlı ve güvenli bir şekilde teklifinizi alıp anında poliçenizi oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza özel Geniş Kapsamlı Konut Sigortası ve Kıymetli Eşya Sigortasını uzman danışmanlarımızla birlikte belirleyip en uygun fiyata kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik vade farkı olmadan kredi kartınızla 8 eşit taksitte ödeyebilirsiniz.

 

teklifal.jpg

 

Evinizi banka kredisiyle satın aldıysanız kredi bitimine kadar Konut Sigortası yaptırmak durumundasınız, tüm bankaların kabul ettiği Konut Sigortasını sitemizden uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Geniş Kapsamlı Konut Sigortası ve Kıymetli Eşya Sigortasıyla evinizi ve eşyalarınızı hırsızlık, yangın ve tüm olumsuz durumlara karşı sigortalatabilirsiniz. Kiracıysanız yalnızca eşyalarınızı Kıymetli Eşya Sigortasıyla sigortalatmanız mümkün. Geniş Kapsamlı Konut Sigortası ile yalnızca kendi dairenize değil komşularınızın dairelerine vereceğiniz zararları da teminat altına alabilirsiniz. Daireniz için yaptırmış olduğunuz Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) ile dairenizi belli bir tutara kadar teminat altına alırsınız, bu teminatı Geniş Kapsamlı Konut Sigortası ve Kıymetli Eşya Sigortasıyla detaylı hale getirebilir maddi ve manevi kayıplarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

 

 • Yangın, Yıldırım, İnfilak
 • Deprem
 • Hırsızlık
 • Sel ve su baskını
 • Dahili su
 • Terör, kötü niyetli hareketler
 • Yangın Mali Sorumluk
 • Komşuluk Mali Sorumluluk
 • Fırtına
 • Yer Kayması
 • Kara ve Hava taşıtları çarpması
 • İzalasyon eksikliği
 • 7/24 Yardım hizmetleri
 • Ücretsiz Kombi ve Klima bakımı

Konut Sigortası teminatlarını detaylı  incelemek için: Detaylı Bilgi >>

Üstelik konut paket sigorta fiyatları çok uygun fiyatlara yapılmaktadır. Dilerseniz bu primleri çok uygun taksitlerle ödeyebilirsiniz.

Geniş Kapsamlı Konut Sigortası Fiyatları: (1. Derece deprem bölgesine göre)

BİNA TEMİNATLI KONUT PAKET POLİÇESİ

BİNA BEDELİ EŞYA BEDELİ YILLIK PRİM
100.000 TL - 118,07 TL
125.000 TL - 153,98 TL
150.000 TL - 208,05 TL
175.000 TL - 261,97 TL
200.000 TL - 304,78 TL

EŞYA TEMİNATLI KONUT PAKET POLİÇESİ / DEPREMLİ

BİNA BEDELİ EŞYA BEDELİ YILLIK PRİM
- 20.000 TL 160,51 TL
- 25.000 TL 177,94 TL
- 30.000 TL 195,34 TL
- 40.000 TL 230,08 TL
- 50.000 TL 264,88 TL

BİNA + EŞYA TEMİNATLI KONUT PAKET POLİÇESİ

BİNA BEDELİ EŞYA BEDELİ YILLIK PRİM
100.000 TL 20.000 TL 189,70 TL
125.000 TL 25.000 TL 260,15 TL
150.000 TL 30.000 TL 309,17 TL
175.000 TL 40.000 TL 382,17 TL
200.000 TL 50.000 TL 459,78 TL

Not: Yukarıdaki Fiyatlar 1.Bölge Deprem Tarifesi ve Konutun ara katta bulunduğu varsıyalarak verilmiştir.

teklifal.jpg

 

Geniş Kapsamlı Konut Sigortası kapsamında bulunan Asistance Hizmetleri sizlere pek çok avantaj sağlamaktadır.

Günlük yaşamda pek çok sürprizle karşılaşabiliriz. Bunlar arasında bizi beklenmedik masraflara sokan ve bizde kötü hatıralara sebep olanları hiç unutmayız. Bir sabah kalktığınızda evinize hırsız girmiş olduğunu fark etmeniz ve eşinizin evlilik yıl dönümünüzde hediye ettiği değerli kol saatinizin olmadığını öğrenmeniz; banyonuzdan sızan suyun alt kat komşunuzun evini batırması; rüzgarla birlikte sertçe çarpan pencerenin camının kırılması; kendinizi en keyifli hissettiğiniz mutfağınızda çıkacak olan bir ocak yangını; sizde misafir olan kardeşinizin evde ev kazası geçirmesi; ev anahtarını kapının arkasında talihsizce unutmanız gibi pek çok kötü ve olası problemlerle karşı karşıyasınız. Beklenmedik böyle sıkıntıların yüksek bedellerle bertaraf edilmesi o anki psikolojinizi daha da alt üst edebilecekken; oluşabilecek böylesi olayların mağduriyeti çok küçük miktarlar karşılığında yaptıracağınız konut sigortası ile minimize edilebilecektir.

            www.sigortamerkezi.com adlı sitemizde konut sigortanız için bizimle doğrudan iletişime geçebilir ya da evinizle ilgili bizimle paylaşacağınız adres, m2 ve kat bilgisi gibi bilgilerle size özel uygun konut sigortası teklifimizi hazırlayabiliriz. Piyasanın en uygun fiyatını sunan kuruluşu olarak ödeme avantajları da sunmaktayız, yapacağınız ödeme nakit, banka havalesi veya kredi kartı ile olabilmektedir. Hatta peşin fiyatına kredi kartı ile taksit imkânı da sunmaktayız. Sene içerisinde düzenlediğimiz konut sigortası kampanyalarını da sigortamerkezi.com adlı bu sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

            Konut sigortası yaptırarak evinizi tesisatı ve eşyasıyla  birlikte oluşabilecek risklere karşı güvence altına almış olursunuz. Kiracı iseniz de sadece eşya klozuyla evinizdeki eşyalarınızı güvence altına almış olursunuz. Sitemiz sayesinde çok uygun fiyatlarla en kapsamlı şartlarla konut sigortası poliçelerimizle hizmetinizdeyiz.

            Yaptıracağınız konut sigortası kapsamında ana ve ek olarak teminatlar mevcuttur. Yangın teminatı bütün sigorta şirketlerinin sunduğu ana teminattır. Buna ilave edilen ek teminatlar da yaptıracağınız konut sigortası seçiminde çok belirleyici olacaktır. Mesela, su tesisatının patlaması veya muslukların açık unutulması sonucunda oluşan su basmaları; yaşanan bir hırsızlık hadisesinde çalınan mal varlığınızın ve hırsızın ev ve malınıza verebileceği maddi zararın güvence altına alınması; kira kaybı gibi ek teminatlar günümüzde zaruret gerektirmektedir.

            En kapsamlı ve en uygun konut sigortası fiyatları 2020 tekliflerimiz için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

teklifal.jpg


 
allianz axa groupama gunes koru hdi unico aksigorta quick mapfre sompo turknippon doga ergo eureko

ÜRÜNLER

Hızlı, Güvenli ve Ekonomik

KONUT SİGORTASI

Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Konut sigortası ile hem binanızı hem de eşyanızı sigorta teminatı altına alabilirsiniz. Kiracı iseniz sadece konutta bulunan eşyalarınızı sigortalatmanız mümkündür. Konut sigortası teminatları çok geniş kapsamlıdır. Konutunuz için yaptırmış olduğunuz DASK zorunlu deprem sigortası sadece binanın deprem riskine karşı sigortalanmasını sağlar. Konut paket poliçesi depreme ilaveten Yangın, Hırsızlık, Su basması, Komşuya verilecek zararlar gibi bir çok teminat içermektedir.

konut
Yabanci

YABANCI SAĞLIK SİGORTASI

Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de ikamet izni için gerekli olan bu ürün; sigorta süresi içinde, sigortalının ve/veya poliçede belirtilmiş olmaları kaydıyla, sigorta ettirenin hastalık ve/veya kazaya uğraması halinde bu ürüne özel anlaşmalı sağlık kurumlarında gerçekleşen tanı ve tedavilerine ait sağlık harcamalarını; sigortalının tabi olduğu poliçede belirtilen Sağlık Sigortası Genel Şartları’na ve Özel Sağlık Sigortaları Yönetmeliği’ne ve bu özel şartlara göre sağlık kurumları uygulama ilkelerine uygun hazırlanan teminat tablosundan poliçede belirtilen teminat, limit, ödeme yüzdesi ve istisnalara tabi olarak karşılar.

TRAFİK SİGORTASI

Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Trafik Sigortası Teminatları bütün sigorta şirketlerinin hazırladığı poliçelerde aynıdır. Ancak Trafik Sigortası Primleri Sigorta Şirketlerine göre farklılık göstermektedir. Önceden sigorta şirketleri primleri aylık olarak belirlemekteydi. Hazinenin yayınladığı son genelgeyle fiyatlar artık günlük olarak da değişkenlik gösterecektir. Sigorta şirketleri Trafik Sigortası Primlerini hesaplarken araç sahibinin yaşı, geçmiş kaza durumları, trafik mcezaları ile aracın geçmişte karıştığı kazaları dikkate alıp fiyat vermektedir.

Trafik
Tamamlayici

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Sağlığım tamam sigortası ne zaman devrede? • Sigortalının SGK ile anlaşmalı bir özel hastaneye gitmesi; • SGK ile anlaşmalı olan hastaneyle SOMPO SİGORTA’nın Sağlığım Tamam Sigortası ürününe özel anlaşmasının olması; • SGK ile anlaşmalı hastanede sigortalının işlemlerini gerçekleştiren doktorun SGK ile anlaşmalı olması; • Tedavisi talep edilen rahatsızlığın poliçe öncesine dayanmaması ve SOMPO SİGORTA Sağlığım Tamam Sigortası özel ve genel şartlarına uygun olması gerekmektedir.

YURTDIŞI SEYAHAT SİGORTASI

Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Yurtdışı Seyahat Sigortası, yurtdışına yapacağınız seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz acil sağlık problemlerini, sorunlarını teminat altına alan ve seçilen alternatife göre Yardım Hizmetleri ile içeriği genişletilmiş seyahat sağlık sigortasıdır. Yurtdışı Seyahat Sigortasının kapsadığı teminatlar, tıbbi tedavi teminatı, sigortalının seyahati veya nakli, sigortalının daimi ikametgaha nakli, sigortalının cenazesinin nakli, bagaj kaybı ve çalınması, tıbbi danışmanlık, acil mesajların iletilmesidir.

seyahat

SigortaMerkezi.com

SİGORTA FİYATLARI


Trafik Sigortası Fiyatları

Sigorta Merkezi 16 sigorta şirketinden aracınız için en uygun "Trafik Sigortası" fiyatı bulmanızı sağlar...

Devamı için

Yurtdışı Seyahat Sigortası Fiyatları

Yurtdışı Seyahat Sigortası, yurtdışına yapacağınız seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz acil sağlık...

Devamı için

Konut Sigortası Fiyatları

​Konut sigortası ile hem binanızı hem de eşyanızı sigorta teminatı altına alabilirsiniz.DASK... Kiracı iseniz sadece konutta...

Devamı için

Yabancı Uyruklu Sağlık Sigortası Fiyatları

Yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de ikamet izni için gerekli olan bu ürün; sigorta süresi içinde, sigortalının...

Devamı için

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile özel hastanede ne kadar SGK farkı ödeyeceğim diye düşünmeyin!...

Devamı için

Kasko Sigortası Fiyatları

Sigorta Merkezi 16 sigorta şirketinden aracınız için en uygun "Kasko Sigortası" fiyatı bulmanızı sağlar.

Devamı için
ssl
Copyright © 2014 Sigorta Merkezi Tüm hakları saklıdır.
Konut Sigortası Fiyatları 2020
Evinizi Geniş Kapsamlı Konut sigortasıyla en uygun fiyatlarla güvence altına alıyoruz. Tam Kapsamlı Konut sigortası 2020 fiyatlarını anında öğrenmek için uzman danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.
konut sigortası,ev sigortası,konut sigortası hesaplama,ev sigortası hesaplama,online konut sigortası,online ev sigortası,konut paket sigortası,konut sigorta fiyatları,eşya sigortası hesaplama,bina sigorta fiyatları hesaplama,bina daire sigortası,online konut sigortası hesaplama,banka konut sigortası,kıymetli eşya sigortası,ev sigortası fiyatları,hırsızlık sigortası,konut sigortası fiyatları,konut sigortası fiyatları 2020,2020 ev sigortası fiyatları