logo

HIZLI TEKLİF AL

Kasko / Trafik Sigortası

Kasko Sigortası

​​​Kasko Sigortası; Kasko sigortası nedir dediğimiz de Sigorta ettirdiğiniz aracın (otomobil, motosiklet, kamyon, tır, otobüs, minibüs, araba vs) yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararları güvence altına alır.  

Bu nedenle aracınız ve araç içinde bulunan şahıslar için ani ve beklenmedik kazalar sonucu meydana gelebilecek maddi zararları kapsayan Kasko sigortası yaptırmanızı öneririz.

Aracınıza kasko sigortası yaptırarak araç ile ilgili oluşabilecek rizikoların (en fazla karşılaşılan risk trafik kazalarıdır) maliyetini sigorta şirketine devredersiniz. Böylece herhangi bir hasar anında tamir maliyetini düşünmez, kazayı ve dolayısıyla hasarı en ucuz yolla yani kasko sigortası yaptırarak bertaraf edebilirsiniz

Kasko poliçesi yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu “Teminatın Kapsamıdır”.  Bu nedenle  ihtiyacınıza en uygun ve doğru teminatlar seçilmelidir.

Teminat kapsamları farklılaştıkça poliçenizin fiyatı değişmektedir, farklı teminat kapsamları farklı ücretlendirmeye tabidir. 

Her ne kadar kasko sigortası teminatları şirkete ve satın alınan ürüne göre değişsede ortak ana teminatlar aşağıda belirtilmiştir.  Ana teminatlar dışındaki risklerinizi ise isteğe bağlı olarak alacağınız ek teminatlarla güvence altına alabilirsiniz. Ana teminatlar kasko sigortası genel şartları içinde belirlenmiştir. En uygun kasko sigortası fiyatları için lütfen teklif isteyiniz.

2_kasko-bn.jpg

Ana Teminatlar ; 

- Çarpma Çarpışma : Aracın durduğu yerde veya hareket ettiği durumlarda aracın zarar görmesi sonucu ortaya çıkabilecek maddi zararları karşılar 

- Yanma : Bir kaza sonucunda meydana gelen yangın ve infilakın neden olduğu zararları karışlar 

- Çalınma : Aracın ya da üzerindeki aksesuarların çalınması sonucunda meydana gelebilecek zararları karşılar. 

- Deprem :  Deprem sonucu aracınızda oluşabilecek hasarlar bu teminat ile kapsam altına alınır. 

- Grev, lokavt, kötü niyetli halk hareketleri ve terör teminatı: Herhangi bir sebepten dolayı öfkelenmiş bir kalabalığın aracınıza vereceği zararlar bu teminat kapsamındadır. Terörün vermiş olduğu maddi zararların büyüklüğü dikkate alındığında bu teminatın alınması son derece önemlidir. 

- Sel, Su Baskını ve dolu : Sel , su baskını ve dolu sonucu aracınızda oluşabilecek hasarlar bu teminat ile kapsam altına alınır.

Aracınızı Yeni Aldıysanız;

teklifal.jpg

Süresi Biten Poliçeniz İçin;

teklifal.jpg


Kasko Sigortası Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler;

​Kasko sigortalarında çarpma, çarpılma teminatı varmıdır? Tam kasko poliçelerinde bu teminat muafiyetsiz olarak vardır. Kısmı kaskolarda isteğe bağlı aracın sadece çalınma ve yangına karı sigortası yapılır.
Devamı >>

 

Kasko Sigortası Satın Alırken Dikkat;

Kasko sigortası yaptırmayı düşünürken aracınızın başına bir şeyler geldiğinde bunu sorunsuz ve maliyetsiz bir şekilde halletmeyi düşünürsünüz. Ancak ülkemizin ekonomik şartlarından dolayıda tüketiciler en ucuz kasko sigortasını bulmaya çalışırlar. Aslında Kasko sigortasında en uygun en ucuz poliçe kavramı biraz muallaktır. Satın alınan Kasko Sigortasında satıcı size en ucuz poliçeyi hazırlarken bazı teminatlarda daraltma bazı teminatları da tamamen poliçe...
Devamı >>
 

Online Araç Kasko Sigortası Yaptırmak;

Sahip olduğunuz aracınıza kasko sigortası yaptırmak istediğinizde internet ortamında önünüze farklı seçenekler çıkıyor.  Bazı siteler online kasko fiyatı verirken bizim gibi sitelerde kasko sigorta teklifi verirken müşteriyle, sigortamerkezi.com müşteri danışmanını telefonda ...
Devamı >>
 

Kasko Sigortası Fiyatları;

Aracınıza yaptıracağınız kasko sigortası aracınızın yanı sıra içindeki sürücü ve yolcular ile 3.şahıs mallarına vereceğiniz zararları karşılayan çok geniş teminatlı bir sigorta türüdür. Bir hasar anında mağdur olmamak adına kasko sigortası yaptırıken poliçenizde hangi teminatların olduğuna dikkat etmeniz çok önemlidir. Sigorta merkezi aracınız için en uygun kasko poliçesini sizin için hazırlar ve detaylı tablolarla rahatlıkla inceleyip karar ...
Devamı >>
 

Sompo Japan Kasko Sigortası

Sompo Japan Sigorta uzman ekibi tarafından hazırlanan Genişletilmiş Kasko Sigortası tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenmiş olup, kasko sigortasında olması gereken tüm teminatlar uygun fiyatlama çalışması ...
Devamı >>
 

Kasko Sigortaları Genel Şartları >>

 

Paylaş

 
allianz axa groupama gunes koru hdi unico aksigorta quick mapfre sompo turknippon doga ergo eureko

ÜRÜNLER

Hızlı, Güvenli ve Ekonomik

KONUT SİGORTASI

Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Konut sigortası ile hem binanızı hem de eşyanızı sigorta teminatı altına alabilirsiniz. Kiracı iseniz sadece konutta bulunan eşyalarınızı sigortalatmanız mümkündür. Konut sigortası teminatları çok geniş kapsamlıdır. Konutunuz için yaptırmış olduğunuz DASK zorunlu deprem sigortası sadece binanın deprem riskine karşı sigortalanmasını sağlar. Konut paket poliçesi depreme ilaveten Yangın, Hırsızlık, Su basması, Komşuya verilecek zararlar gibi bir çok teminat içermektedir.

konut
Yabanci

YABANCI SAĞLIK SİGORTASI

Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de ikamet izni için gerekli olan bu ürün; sigorta süresi içinde, sigortalının ve/veya poliçede belirtilmiş olmaları kaydıyla, sigorta ettirenin hastalık ve/veya kazaya uğraması halinde bu ürüne özel anlaşmalı sağlık kurumlarında gerçekleşen tanı ve tedavilerine ait sağlık harcamalarını; sigortalının tabi olduğu poliçede belirtilen Sağlık Sigortası Genel Şartları’na ve Özel Sağlık Sigortaları Yönetmeliği’ne ve bu özel şartlara göre sağlık kurumları uygulama ilkelerine uygun hazırlanan teminat tablosundan poliçede belirtilen teminat, limit, ödeme yüzdesi ve istisnalara tabi olarak karşılar.

TRAFİK SİGORTASI

Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Trafik Sigortası Teminatları bütün sigorta şirketlerinin hazırladığı poliçelerde aynıdır. Ancak Trafik Sigortası Primleri Sigorta Şirketlerine göre farklılık göstermektedir. Önceden sigorta şirketleri primleri aylık olarak belirlemekteydi. Hazinenin yayınladığı son genelgeyle fiyatlar artık günlük olarak da değişkenlik gösterecektir. Sigorta şirketleri Trafik Sigortası Primlerini hesaplarken araç sahibinin yaşı, geçmiş kaza durumları, trafik mcezaları ile aracın geçmişte karıştığı kazaları dikkate alıp fiyat vermektedir.

Trafik
Tamamlayici

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Sağlığım tamam sigortası ne zaman devrede? • Sigortalının SGK ile anlaşmalı bir özel hastaneye gitmesi; • SGK ile anlaşmalı olan hastaneyle SOMPO SİGORTA’nın Sağlığım Tamam Sigortası ürününe özel anlaşmasının olması; • SGK ile anlaşmalı hastanede sigortalının işlemlerini gerçekleştiren doktorun SGK ile anlaşmalı olması; • Tedavisi talep edilen rahatsızlığın poliçe öncesine dayanmaması ve SOMPO SİGORTA Sağlığım Tamam Sigortası özel ve genel şartlarına uygun olması gerekmektedir.

YURTDIŞI SEYAHAT SİGORTASI

Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Yurtdışı Seyahat Sigortası, yurtdışına yapacağınız seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz acil sağlık problemlerini, sorunlarını teminat altına alan ve seçilen alternatife göre Yardım Hizmetleri ile içeriği genişletilmiş seyahat sağlık sigortasıdır. Yurtdışı Seyahat Sigortasının kapsadığı teminatlar, tıbbi tedavi teminatı, sigortalının seyahati veya nakli, sigortalının daimi ikametgaha nakli, sigortalının cenazesinin nakli, bagaj kaybı ve çalınması, tıbbi danışmanlık, acil mesajların iletilmesidir.

seyahat

SigortaMerkezi.com

SİGORTA FİYATLARI


Trafik Sigortası Fiyatları

Sigorta Merkezi 16 sigorta şirketinden aracınız için en uygun "Trafik Sigortası" fiyatı bulmanızı sağlar...

Devamı için

Yurtdışı Seyahat Sigortası Fiyatları

Yurtdışı Seyahat Sigortası, yurtdışına yapacağınız seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz acil sağlık...

Devamı için

Konut Sigortası Fiyatları

​Konut sigortası ile hem binanızı hem de eşyanızı sigorta teminatı altına alabilirsiniz.DASK... Kiracı iseniz sadece konutta...

Devamı için

Yabancı Uyruklu Sağlık Sigortası Fiyatları

Yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de ikamet izni için gerekli olan bu ürün; sigorta süresi içinde, sigortalının...

Devamı için

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile özel hastanede ne kadar SGK farkı ödeyeceğim diye düşünmeyin!...

Devamı için

Kasko Sigortası Fiyatları

Sigorta Merkezi 16 sigorta şirketinden aracınız için en uygun "Kasko Sigortası" fiyatı bulmanızı sağlar.

Devamı için
ssl
Copyright © 2014 Sigorta Merkezi Tüm hakları saklıdır.
Kasko | Kasko Sigortası
Online kasko sigortası teklifi ile fiyatları karşılaştırın. Aracınızın kasko sigortası için en uygun fiyatları bulun.
kasko,kasko sigortası,araç kasko,kasko fiyatları,kasko hesaplama,kasko teminatları,online kasko,kasko fiyat,araç sigorta fiyatları,kasko şirketleri,en uygun kasko,araba kasko,axa kasko,kasko sigortası fiyatları,en ucuz kasko