Müşteri Hizmetleri
0 216 473 80 00
Hakkımızda

sigortamerkezi.com,Özerol Sigorta Ltd Şti'ne ait bir websitesidir. 2003 yılından bu yana sigorta acenteliği faaliyetimiz devam etmektedir.

 Sigortamerkezi.com size Kasko, Konut, Trafik , Sağlık, Eğitim, Yat/Tekne, Mühendislik, Sorumluluk branşlarında farklı şirketlerden teklif  alma imkanı sunar, böylece farklı şirket ürünlerini karşılaştırıp kendinize en uygun poliçeyi satınalma fırsatı yaratır. Trafik ve Kasko hasarlarında her zaman yanınızdayız. 

Yenilikçiyiz ; değişime, teknolojinin getirdiği yenilikleri kullanmaya inanıyoruz, 

Gelenekçiyiz ; 13 yıllık sigortacılık tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli sigortalılarımız ve sigorta sektörü ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz.
 Hizmet Odaklıyız ; Sigortalılarımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını göz önüne alıyoruz, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını modern teknoloji ile birleştirip, kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Copyright © 2014 Sigorta Merkezi Tüm hakları saklıdır.
Özerol Sigorta Sigorta Merkezi
İstanbul Kartalda Bulunan Özerol Sigorta sigortamerkezi.com adıyla internette hizmet vermektedir.Kartal Sompo Japan Acentesi Kartal Unico Sigorta acentesi
özerol sigorta,sigorta merkezi,sigortamerkezi.com,sompo japan acentessi,sompo japan kartal acentesi,unico kartal acentesaı